Providing you the best range of asa deco sheet-1mm with effective & timely delivery.
₹ 1600 / Sheet Get Latest Price
| Thickness | 1 mm |
| Product Type | PVC Laminate |
| Width | 1220 mm |
| Material | PVC |
| Usage/Application | Interior |
| Size | 2440×1220 mm |
| Size (Sq ft) | 8x4 |
| Color | White |
| Design | Solid |
Minimum order quantity: 10 Sheet
8x4 good quality product good quality product good quality product good quality product good quality product
Nimesh Karia (CEO)
Evaio Enterprise
1st Floor, B-18, Mangalam Society, Mathuradas Road,Opp.Lijjat Papad, Kandivali
Kandivali West, Mumbai - 400067, Maharashtra, India