Wholesale Trader of a wide range of products which include vinay flooring-a garda and vinyl flooring.
₹ 100 / sq ft Get Latest Price
| Thickness | 2.0 mm |
| Wear Layer Thickness | 0.3 mm |
| Color | Wooden |
| Packaging Size | Box |
| Brand | Evaio |
| Packaging Type | Box |
| Size | 36"x6",48"x6" |
| Usage/Application | Flooring |
| Material | PVC |
Minimum order quantity: 100 sq ft
2mm, 3mm good quality product good quality product good quality product good quality product good quality product good quality product
₹ 70 / Square Feet Get Latest Price
| Type Of Flooring | VINYL FLOORING |
| Brand | MID FLOORING |
| Material | VINYL |
| Color | ALL |
| Thickness | 2MM |
Minimum order quantity: 100 Square Feet
Nimesh Karia (CEO)
Evaio Enterprise
1st Floor, B-18, Mangalam Society, Mathuradas Road,Opp.Lijjat Papad, Kandivali
Kandivali West, Mumbai - 400067, Maharashtra, India